Hieronder vind je alle links uit het boek ‘Bloggen als een pro. Meer info over het boek vind je hier. Bestellen kan o.a. bij bol.com of managementboek.nl.

In de derde druk van Bloggen als een pro vind je heel veel voorbeelden van interessante blogs. Hieronder kun je ze direct aanklikken. Ze staan op alfabetische volgorde, gesorteerd naar naam van de blogger of het bedrijf dat blogt. Je vindt er ook de links naar de tools die ik in het boek noem.

De lijst is flink veranderd ten opzicht van die bij de eerste druk. Veel blogs werden niet meer bijgehouden, bestonden niet meer. Zeker het boek niet gelezen 🙂 Andere blogs waren zodanig veranderd dat andere voorbeelden me beter leken.

Gelukkig is bloggen nog altijd populair. Ik heb de afgelopen jaren heel veel nieuwe blogs ontdekt, mede door de deelnemers van twitterchat #blogpraat (waarvoor dank!).

Nogmaals dank voor het lezen van het boek. En succes met bloggen!

Bloggen als een pro: links uit het boek

Swart, Agnes agnesswart.nl/blog

Alex Miedema alexmiedema.nl

Anna-Maria Giannattasio annamariaheeftgelijk.nl/weblog

Aretz, Susan smulpaapje.nl

Awkward Family Photos awkwardfamilyphotos.com

Bear, Jay convinceandconvert.com

Bloggen als een pro bloggenalseenpro.nl

Bloggess, The thebloggess.com

Blogtrommel blogtrommel.nl

Brain Pickings brainpickings.org

Bullas, Jeff jeffbullas.com

Bunskoeke, Ruben 000.nl

BuzzFeed buzzfeed.com

Canva canva.com

Capgemini capgemini.com/nl-nl/blogs

Drashan, Stefan stefandraschan.com

Meindersma, Charlotte charlotteslaw.nl

Christmaholic christmaholic.nl

Cleanest Line, The www.thecleanestline.com

Daae, Elja eljadaae.nl

Daae, Elja twitter.com/eljadaae

Daily Beast, The thedailybeast.com

Damn You Autocorrect damnyouautocorrect.com

De Speld speld.nl

Ditislater ditislater.nl

Een manier om eenmanierom.nl

Elkedagrust elkedagrust.nl

Elvira Smit kronkeling.nl

Evernote blog.evernote.com

Fasol fasol.nl

Femke Knoop hautehistoire.nl

Fishburne, Tom marketoonist.com

Frankwatching frankwatching.com

GeenStijl geenstijl.nl

Get Rich Slowly www.getrichslowly.org

Godin, Seth sethgodin.typepad.com

Huffington Post huffingtonpost.com

Hosson, Sander de agora.nl/Verhalen/category/blogs-longarts-sander-de-hosson

iDoneThis blog.idonethis.com

If this than that ifttt.com

Invisible People invisiblepeople.tv

iCulture iculture.nl

Irene van Krieken irenevankrieken.nl

Jeff Bullas jeffbullas.com

Zoelen, Marloes van marloesvanzoelen.nl

Schrama, Karin karinschrama.blogspot.nl

Winters, Karin karinblogt.nl

Kids er op uit kidseropuit.nl

Kilian, Kitty deblogacademie.nl

KLM blog.klm.com/nl/

Laura de Jong lauraenjames.nl

Lebovitz, David davidlebovitz.com

Lifehacking lifehacker.com

Lifehacking lifehacking.nl

Lisanne leeft lisanneleeft.nl

Marie Forleo marieforleo.com

Marketingfacts marketingfacts.nl

Me to We metowe.com

Mijn Kerk mijnkerk.nl

Mijn moment mijnmoment.com

Mirck, Jeroen jeroenmirck.nl

Moneybird moneybird.nl/blog

Patel, Neil neilpatel.com

NRC Handelsblad nrc.nl/weblogs

Ondergewaardeerde liedjes ondergewaardeerdeliedjes.nl

Over Portugal overportugal.nl

Petepel petepel.nl

Pioneer Woman, The thepioneerwoman.com

Popik, Barry barrypopik.com

Porte, Danielle La daniellelaporte.com

Post Online, The thepostonline.nl

Problogger problogger.net

Raymond Snijders rsnijders.info/vakblog

Reclamepraat reclamepraat.nl

Renske de Greef renskedegreef.nl

Schaefer, Mark businessesgrow.com/blog

Social Media Examiner socialmediaexaminer.com

Stuk Rood Vlees stukroodvlees.nl

Solarz, Tadek tadeksolarz.blogspot.nl

Techcrunch techcrunch.com

The Next Web tnw.com

The Onion theonion.com

Trunk, Penelope blog.penelopetrunk.com

Waitbutwhy waitbutwhy.com

Wijnen, Anki zilverblauw.nl

Wolkengedicht wolkenhemel.blogspot.com

Zen Habits zenhabits.net