Bloggen als een pro: links uit het boek

Bloggen als een Pro aan het lezen? Welkom!

Zoals beloofd in het boek hieronder een overzicht van de in het boek genoemde URL’s. Ze staan op volgorde van het boek, per hoofdstuk. Veel leesplezier!

Index

Hoofdstuk 1: Persoonlijkheid

Hoofdstuk 2: Passie

Hoofdstuk 3: Expertise

Hoofdstuk 4: Focus vinden

Hoofdstuk 5: Focus zichtbaar maken

Hoofdstuk 6: Kies een niche

Hoofdstuk 7: Do The Work!

Hoofdstuk 8: Continuïteit en frequentie

Hoofdstuk 9: Kwaliteit is (niet) alles

Hoofdstuk 1. Persoonlijkheid

The Onion theonion.com

NRC Handelsblad nrc.nl/weblogs

The Bloggess thebloggess.com

Meester Bart meesterbart.tumblr.com

Hubspot blog.hubspot.com

Ree Drummond thepioneerwoman.com

Raymond Snijders’ Vakblog rsnijders.info/vakblog

Kitty Kilian deblogacademie.nl

Brainpickings brainpickings.org

Esther wilg.tumblr.com

Octavie octaview.nl/weblog

Get Rich Slowly getrichslowly.org/blog

Pure Human puurondernemen.nl/hartsmotief/blote-billen

Lisanne leeft lisanneleeft.nl

Marloes marloesjuffermans.nl/bloggum

The Bloggess thebloggess.com

David Lebovitz davidlebovitz.com

Hoofdstuk 2: Passie

Patagonia thecleanestline.com

Treehugger treehugger.com

iDoneThis.com blog.idonethis.com

Reclamepraat reclamepraat.nl

Miss Lipgloss misslipgloss.nl

Wordnik blog.wordnik.com

Social Media Examiner socialmediaexaminer.com

iPhone Club iphoneclub.nl

Gamasutra gamasutra.com

Jeroen Mirck jeroenmirck.nl

Mark Horvath invisiblepeople.tv

Mark Horvath hardlynormal.com/blog

Petepel petepel.nl

Jacob Jan Voerman jacobjanvoerman.nl

Miss Lipgloss misslipgloss.nl

Reclamepraat reclamepraat.nl

Met-k.com met-k.com/blog

Marco Raaphorst marcoraaphorst.nl

Hoofdstuk 3: Expertise

Twitter’s blog blog.twitter.com

Twittermania twittermania.nl

J.D. Roth getrichslowly.org/blog

Lifehacker lifehacking.com

Brain Pickings brainpickings.org

Chris Brogan chrisbrogan.com

Cap Gemini nl.capgemini.com/onlineblog

J.C.Crew jcrew.tumblr.com

Hoofdstuk 4: Focus vinden

Hendrik Jan wolkenhemel.blogspot.com

Freek ondergewaardeerdeliedjes.nl

12 Most 12most.com

Orson Scott Card (Uncle Orson Reviews Everything) hatrack.com/osc/reviews/everything

Chris Brogan chrisbrogan.com

Mark Schaefer businessesgrow.com/blog

Jay Bear convinceandconvert.com

John Jantsch ducttapemarketing.com/blog

Ian Brodie ianbrodie.com

Hoofdstuk 5: Focus zichtbaar maken

Jen Gotch jengotch.com & mypolaroidblog.blogspot.com

Bonnie Tsang bforbonnie.wordpress.com

Christmaholic christmaholic.nl

La Tartine Gourmande Latartinegourmande.com

Martha Stewart Living livingblog.marthastewart.com

Zen Habits  zenhabits.net

Danielle La Porte (about) daniellelaporte.com

Penelope Trunk blog.penelopetrunk.com

Geekologie geekologie.com

Hoofdstuk 6: Kies een niche

David Lebovitz davidlebovitz.com

Glee fashion fashionofglee.com

All about Facebook allfacebook.com

Darren Rowse digital-photography-school.com

Barry Popik barrypopik.com

Emerson didn’t say that emersondidntsaythat.tumblr.com

Hoofdstuk 7: Do The Work!

Henk Jan Winkeldermaat mijnmoment.com

Evernote evernote.com

Copyblogger Genesis copyblogger.com/genesis-framework-for-wordpress

If This Than That ifttt.com

Huffington Post huffingtonpost.com

The Daily Beast thedailybeast.com

The Onion theonion.com

The Post Online thepostonline.nl

Geen Stijl geenstijl.nl

Science Daily sciencedaily.com

Gamasutra gamasutra.com

Lifehacking lifehacking.nl

Lifehacker lifehacker.com

Hoofdstuk 8: Continuïteit en frequentie

Archiefpagina Problogger problogger.net/archives

Archiefpagina Get Rich Slowly getrichslowly.org/blog/archives

Archiefpagina Zen Habits zenhabits.net/archives

Jeff Bullas 10 simple tips to becoming a better blogger

Seth Godin sethgodin.typepad.com

Savvy B2B Marketing savvyb2bmarketing.com/blog

Frankwatching frankwatching.com

Publishr publishr.nl

Get Rich Slowly getrichslowly.org/blog/

Hoofdstuk 9: Kwaliteit is (niet) alles

Ze Frank zefrank.com/youngmenowme/blog

Akward Family Photos awkwardfamilyphotos.com

Damn You Autocorrect damnyouautocorrect.com